Αποτελέσματα κλήρωσης συμμετοχής σε έρευνα σχετικά με το επίπεδο γνώσεων πάνω στον σχεδιασμό και τη λειτουργία των τερματικών σταθμών των μεταφορών

Το εργαστήριο Κυκλοφορίας, Μεταφορών και Διαχείρισης Εφοδιαστικής Αλυσίδας (ΤΤLog) του τμήματος Πολιτικών Μηχανικών του Πανεπιστημίου Θεσσαλίας πραγματοποίησε έρευνα σχετικά με το επίπεδο γνώσεων πάνω στον σχεδιασμό και τη λειτουργία των τερματικών σταθμών των μεταφορών από τις 10.06.2017 μέχρι τις 10.07.2017.

Σήμερα στις 3 Αυγούστου πραγματοποιήθηκε η κλήρωση για τέσσερις τυχερούς/ές που συμμετείχαν στην έρευνα με δώρο τέσσερις δωρεάν εγγραφές συμμετοχής στο CSUM2018 που θα διεξαχθεί στη Σκιάθο, στις 24 – 25 Μαΐου 2018.

Τα email των τυχερών συμμετεχόντων είναι τα εξής:
1) evelina_b@inbox.lv (Policy makers stakeholder category)
2) zsl@trenecon.hu giorgina1990@hotmail.com (Industry stakeholder category) UPDATE!
3) golam.morshed@uibk.ac.at (Academia – Research stakeholder category)
4) kmpogas@gmail.com (Students stakeholder category)
Οι τέσσερις τυχεροί θα λάβουν μία σχετική ενημέρωση στο email τους.
Ευχαριστούμε όλους όσους συμμετείχαν.

Δείτε εδώ το βίντεο της κλήρωσης: