Πρόσκληση υποβολής εργασιών

Πρόσκληση υποβολής εργασιών

10th International Logistics Doctoral Student Workshop

Το Ινστιτούτο Fraunhofer και το Ινστιτούτο εφοδιαστικής αλυσίδας και διαχείρισης συστημάτων των υλικών του πανεπιστημίου Otto von Guericke, θα διοργανώσουν τη 10η Διεθνή Ημερίδα Logistics για υποψήφιους διδάκτορες στις 20 Ιουνίου, 2017, κατά τη διάρκεια της 20ης συνάντησης “Science Days” στο Μαγδεμβούργο από τις 20 έως 22 Ιουνίου, 2017.

Διδακτορικοί φοιτητές από διάφορες χώρες θα παρουσιάσουν την έρευνά τους στον τομέα των logistics και θα συζητήσουν τις εργασίες τους με τους υπόλοιπους συμμετέχοντες, ενώ θα έχουν τη δυνατότητα να δημοσιεύσουν την έρευνά τους στα proceedings της ημερίδας.

Για περισσότερες πληροφορίες σχετικά με το χρονοδιάγραμμα και τις προθεσμίες, μπορείτε να “κατεβάσετε” την επίσημη πρόσκληση.