Παρουσία του ΤΤLog στο 10ο International Doctoral Students Workshop on Logistics στο Μαγδεβούργο

Στις 20-22 Ιουνίου 2017, το Ινστιτούτο για Logistics and Material Handling Systems of the Otto von Guericke University Magdeburg, σε συνεργασία με τη Fraunhofer και με την υποστήριξη του έργου ALLIANCE, φιλοξένησε το 10ο International Doctoral Students Workshop on Logistics. Το Εργαστήριο TTLog εκπροσωπήθηκε από την κα Μαρία Τσαμή και τον κο Βησσαρίωνα Μαγγίνα, οι οποίοι από κοινού με την κα Evelina Budilovich από το TTI συμμετέχουν στην εργασία με τίτλο “Accessibility on long-distance terminals: case study Riga coach international terminal”.

Επιπλέον, μια μέρα νωρίτερα στις 19 Ιουνίου 2017, η Διευθύντρια του TTLog, Αναπληρώτρια Καθηγήτρια Ευτυχία Ναθαναήλ, ο Δρ. Ιωάννης Αδάμος, ο Δρ. Λάμπρος Μητρόπουλος και ο κος Ιωάννης Καρακικές, συμμετείχαν στην 3η Συνάντηση του έργου ALLIANCE που πραγματοποιήθηκε επίσης στις εγκαταστάσεις της Fraunhofer στο Madgeburg.

Αυτή