Παρακολούθηση του CSUM2018 από φοιτητές / φοιτήτριες
, ,

Παρακολούθηση του CSUM2018 από φοιτητές / φοιτήτριες

Κατεβάστε την ανακοίνωση εδώ

Η Οργανωτική Επιτροπή του 4ου Συνεδρίου Βιώσιμης Αστικής Κινητικότητας (4th Conference on Sustainable Urban Mobility) – CSUM2018 ανακοινώνει στους φοιτητές (εκτός συγγραφέων εργασιών) που επιθυμούν να παρακολουθήσουν τις εργασίες του συνεδρίου ότι έχει διαμορφωθεί μειωμένο κόστος συμμετοχής. Το κόστος αυτό ανέρχεται στα 65 Ευρώ ενώ είναι δυνατή συμμετοχή μίας ημέρας με κόστος 35 Ευρώ. Στις τιμές αυτές συμπεριλαμβάνονται παρακολούθηση επιστημονικών παρουσιάσεων, απόκτηση του υλικού του συνεδρίου, βεβαίωση συμμετοχής στο συνέδριο, συμμετοχή στα διαλείμματα για καφέ και φαγητό. Δεν περιλαμβάνεται το gala dinner. Εγγραφή στο συνέδριο γίνεται επί τόπου.

Για περισσότερες πληροφορίες και νέα όσον αφορά στο πρόγραμμα και στις δραστηριότητες του Συνεδρίου, επισκεφτείτε την ιστοσελίδα http://www.csum.civ.uth.gr/.

Εκ μέρους της Οργανωτικής Επιτροπής του Συνεδρίου