Ευρωπαϊκή Δράση COST TU1305 Social Networks and Travel Behaviour – Έρευνα Ερωτηματολογίου

Αγαπητοί φοιτητές του ΠΘ,

καλείστε να συμμετάσχετε σε έρευνα που εκπονείται στο πλαίσιο της Ευρωπαϊκής Δράσης COST TU1305 Social Networks and Travel Behaviour, με στόχο την κατανόηση της επιρροής των κοινωνικών δικτύων στις επιλογές μετακινήσεων και δραστηριοτήτων των ατόμων ηλικίας μεταξύ 18 και 35 ετών. Στην έρευνα συμμετέχουν πανεπιστήμια από 20 χώρες της Ευρώπης, μεταξύ των οποίων και το δικό μας.

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να επιλέξουν τον παρακάτω σύνδεσμο ή να ανοίξουν το συνημμένο αρχείο (σύνδεσμος και QR).

Οι συμμετέχοντες μπαίνουν σε κλήρωση για 4 ταξίδια στο Μιλάνο (δαπάνες μετακίνησης και διαμονής) για να συμμετάσχουν στην τελική συνάντηση της Δράσης που θα γίνει τον Φεβρουάριο του 2018. Προϋπόθεση είναι η συμπλήρωση όλων των πεδίων του ερωτηματολογίου και της διεύθυνσης ηλεκτρονικού ταχυδρομείου στην τελευταία σελίδα αυτού. Τα αποτελέσματα θα ανακοινωθούν στην ιστοσελίδα της Δράσης (www.tu1305.eu) και του TTLog (www.ttlog.civ.uth.gr) μέχρι το τέλος Αυγούστου.

Η συμμετοχή σας είναι πολύ σημαντική.

Ευχαριστούμε εκ των προτέρων για το ενδιαφέρον σας.

Εκ μέρους της Δράσης COST TU1305